Webinar 4 oktober: elektrisch laden voor VvE’s

By 22 september 2022Nieuws

Er zijn steeds meer elektrische auto’s in Nederland. Voor leden van een VvE (Vereniging van Eigenaren) kan het plaatsen van een laadpunt in de gezamenlijke parkeervoorziening veel vragen oproepen, zoals:

– Hoe regel je als bewoner een laadplek via de VvE?
– Hoe verdeel je de kosten en het eigendomsrecht?
– Wat is technisch de beste laadoplossing?
– Is de (brand)veiligheid wel gewaarborgd?

MRA-Elektrisch (MRA-E)  ondersteunt het elektrisch rijden in Noord-Holland, Flevoland en Utrecht en helpt VvE’s in deze provincies graag verder. MRA-E heeft vragen en antwoorden van VvE’s op een rij gezet en deelt deze kennis in een webinar op 4 oktober 2022.

Op dinsdag 4 oktober om 20.00 uur is er een webinar ‘Elektrisch laden voor VvE’s’. De webinar is speciaal gericht op besturen en leden van VvE’s in provincies Noord-Holland, Utrecht en Flevoland. VvE’s in deze gemeenten kunnen zich gratis aanmelden.

Agenda webinar
Het online programma laat veel ruimte voor interactie en ziet er als volgt uit:

•    Welkom 
•    Aanleiding – groei van elektrisch vervoer
•    Stappenplan – voor gebruiksvriendelijke en veilige laadoplossingen in de VvE
•    Besluitvorming – aandachtspunten voor besluitvorming tijdens de ALV & poll
•    Brandveiligheid – Johan van der Graaf, senior onderzoeker en adviseur, Nederlands Instituut Publieke Veiligheid (NIPV)
•    Ondersteuning – aandacht voor advies op maat en financiering
•    Vooruitblik – aankomende wetgeving ‘Notificatieregeling oplaadpunten VvE’s’

We vragen iedereen zich aan te melden zodat er voldoende ruimte is voor het stellen van vragen.
Inloop 19.45 uur, start programma 20.00 uur.

Heeft u eerder vragen? Neem contact op met Bram Leusink.